Andrea Troková

E-mail: trokova@zsbustehrad.cz

Vždy mne velmi bavilo cestovat, proto jsem se po ukončení střední školy rozhodla pro práci v cestovním ruchu, kde jsem kromě poznávání různých zemí, kultur a lidí, měla tu možnost se naučit i více jazyků. Když se pak narodily moje tři děti, uvědomila jsem si, že budu muset tento obor opustit z časových důvodů. Zvolila jsem tedy školství. Volba to byla dobrá, protože práce asistentky pedagoga je velmi zajímavá a nabízí prostor pro další osobní rozvoj. Toto povolání mne velmi naplňuje a největší radost mi dělá viditelný pokrok dětí a možnost sdílet s nimi jejich radosti a starosti, pocity, úspěchy i prohry. Prostě s nimi prožívat každodenní život v lavici. Mým cílem je další sebevzdělávání v oboru pedagogika a studia cizích jazyků.