Úvodní stránka » Základní škola » Akce » 2007/08 » Rozsvícení vánočního stromku v Buštěhradě

Rozsvícení vánočního stromku v Buštěhradě

V podvečer 4. prosince se sešli žáci, rodiče zástupci Města i buštěhradská veřejnost, aby se společně podíleli na zahájení adventu v Buštěhradě. Malou slavnost zahájil přivítáním všech přítomných a rozsvícením stromku pan starosta a poté již vystupovaly s krátkým programem koled děti z mateřské školy, po nich vystoupili žáci 2. a 4. třídy s paní učitelkou Stehlíkovou hrou koled na flétničky. Celý program zakončili žáci školní družiny zpěvem několika koled za doprovodu bývalé paní učitelky Horové.

Příjemná vánoční atmosféra byla umocněna vůní svařeného vína pro dospělé a čajem pro děti. Oboje přichystaly zaměstnankyně městského úřadu.

9. prosince 2007