Kočičáci z 1. A otvírají dveře

První měsíc školy utekl jako voda a z vyjukaných prvňáčků jsou opravdoví školáci.

Za ten měsíc jsme se naučili spoustu věcí. Umíme se připravit na hodinu, naučili jsme se počítat do deseti, číst nejen slova, ale i věty, krásně malujeme a vyrábíme. Některé výrobky vám předvedeme na jarmarku.

Ve škole nás to baví. Proto jsme otevřeli pro naše blízké dveře a zveme naše maminky, tatínky, babičky a dědečky do naší třídy. Po domluvě s paní učitelkou se na nás mohou přijít podívat, jak ve škole pracujeme. Některé maminky toho pozvání již využily a přišly k nám na návštěvu. Máme z toho velkou radost a jsme pyšní na vše, co jsme jim mohli ukázat.

Naše paní učitelka nás moc chválí, že jsme správní kočičáci velcí školáci. Ve třídě máme mnoho her, stavebnic a knížek. Proto se moc těšíme i na přestávky, při kterých je také mnoho zábavy.

Dokonce jsme byli v divadle a tento měsíc pojedeme do divadla znovu. Čeká nás mnoho výletů nejen za poznáním, ale i za zábavou. V prosinci pojedeme dokonce do pekla, snad si nás tam čerti nenechají, když se tak snažíme.

Kočičáci z 1.A a Dana Odvárková

7. října 2019