Účast školy na oslavách 510 let města Buštěhradu

V neděli 17. června oslavilo město Buštěhrad 510. výročí své existence. Této významné události se zúčastnila i naše škola a to vystoupením žáků a účastí ve výtvarné  soutěži „Jak si představuješ hrad Buštěhrad před 510 lety“.

Naše vystoupení zahájili žáci první třídy s pohybově hudebním ztvárněním písničky „Mláďata“, poté vystoupili s lidovými písničkami žáci školní družiny a vystoupení zakončili třemi písničkami skauti. Následovalo  vyhodnocení soutěžních obrázků, které vybrala porota složená ze zástupců všech tří kategorií - MŠ, ZŠ a ZUŠ a zástupců pořadatele. V každé kategorii byly vybrány tři nejzdařilejší práce. V kategorii ZŠ se na 1. místa umístila Michaela Hudeková ze 6. třídy, na 2. místě Monika Jirotková z 9. třídy a na 3. místě Lenka Bílková ze 7. třídy. Všechny pěkné práce si mohli návštěvníci prohlédnout na panelech umístěných v blízkosti atraktivních stánků.

Celá akce byla velmi zdařilá a dětem i dospělým se velmi líbila.

18. června 2007