Zimní radovánky

Minulý týden nás překvapilo opravdu zimní počasí a bylo by škoda ho nevyužít. V první části týdne jsme byli sáňkovat na „kopečku“ za školou a v druhé části týdne nás čekalo bruslení na veřejné ploše v Kladně. Tyto aktivity nás utvrdily v tom, že i tělesná výchova se dá prožít trochu jinak.
A jaký názor na to mají děti?
Kryštof K.: Výlet na bruslení se mi moc líbil, protože jsem naučil svého kamaráda Maxe bruslit.
Ema K.: Sáňkování se mi moc líbilo, protože jsme se vlastně učili venku na sněhu. Skákali jsme na bobech.
Natálie R.: Bobování se mi líbilo, protože jsme si s děvčaty stavěly iglú.
Martin D.: Výlet na bruslení byl nejlepší, protože jsem si mohl bruslit „po svém“ a naučil jsem Maxe bruslit.
Eliška R.: Líbilo se mi bruslení, protože jsem bruslila s kamarádkami a bylo to „boží“.
Marianna M.: Bruslení se mi moc líbilo, jsem moc ráda, že jezdíme na výlety, myslím, že si to zasloužíme a paní učitelka také.

Mgr. Michaela Ludvíková

15. února 2019