Vánoční jarmark 2018

Ke konci kalendářního roku se tradičně v naší škole koná vánoční jarmark. Také letos jsme pro zájemce připravili program, abychom jim i dětem zpříjemnili předvánoční čas. Každá třída si přichystala spousty krásných a nápaditých výrobků, které pak nabízela ve svých stáncích. V tělocvičně děti ze školní družiny i z 1. a 2. stupně předvedly svá poctivě secvičená vystoupení, která uzavřel nedávno vzniklý pěvecký sbor pedagogů. Ve školní jídelně pak paní kuchařky připravily občerstvení.

Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu ze strany veřejnosti jsme se letos rozhodli rozšířit prostory se stánky i do prvního patra, aby vzniklo více prostoru a aby se návštěvníci mohli lépe porozhlédnout kolem sebe, na chvíli se zastavit a popovídat si. Doufáme, že se i letošní jarmark vydařil a zpříjemnil všem adventní čas plný shonu.

Děkujeme všem, kteří k nám zavítali, dětem, které se zúčastnily a také všem zaměstnancům školy za přípravu a organizaci akce. Přejeme vše nejlepší do nového roku 2019.

Mgr. Zuzana Kozoňová

28. prosince 2018