Exkurze ČT

V pondělí jsme navštívili Českou televizi na Kavčích horách. Děti byly hned od samého začátku velmi nadšené. Nejprve shlédly krátký film o programech České televize a poté jsme se vydali společně s našimi skvělými průvodci do samotného srdce budovy - do studia 2, kde se právě natáčel pořad Kouzelná školka. Plni očekávání jsme se zavřenou pusou sledovali nejprve samotnou zkoušku a poté záběry točené "na ostro". Byl to pro nás nevšední zážitek. Poté nás labyrintem chodeb provedli po dalších studiích, technickém zázemí, kulisárně. Potkali jsme několik známých osobností a nakonec nás čekalo milé překvapení, kde si děti mohly vyzkoušet práci moderátora, kameramana či herce. Exkurze byla úžasná a jen co jsme vyšli ven, děti se ptaly, kdy jsme zase pojedeme.

Mgr. Blanka Endrlová

4. října 2018