Letní slavnost 2018

Jako každý rok se i letos neobešel závěr roku bez tradiční Letní slavnosti. V atriu školy předvedli žáci tanečního kroužku a družiny svá vystoupení a pak se škola veřejně rozloučila se svými nejstaršími žáky. Ti obdrželi knihy zakoupené z fondu Spolku rodičů a na oplátku odměnili učitele květinou za jejich trpělivost a práci. Po předání cen, které opět byly pořízeny za peníze od Spolku rodičů, vítězům sportovních dnů se všichni rozprchli za výborným občerstvením pripraveným našimi skvělými kuchařkami a za sportovními soutěžemi. Ty si připravili naši obětaví pedagogové. Až na silnější vítr vše vyšlo skvěle a všichni se dobře bavili. Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na příští společné setkání. Našim deváťákům přejeme úspěšné studium v dalších letech a šťastný život.

Mgr. Václav Barták

26. června 2018