Vánoční jarmark 2017

V úterý 19.12.2017 se v nové budově ZŠ konal tradiční vánoční jarmark. Návštěvníci mohli vidět velmi vydařený program dětí ze školky, školní družiny i z 1. stupně, který proběhl oproti loňským letům v tělocvičně, aby měli vystupující i přihlížející dostatek prostoru. Po jeho skončení, kdy se všichni mohli rozejít ke stánkům s výrobky dětí a koupit, co se jim zalíbilo, byl přichystán skákací hrad. V jídelně se paní kuchařky postaraly o občerstvení a každý měl v předvánočním shonu možnost se nechvíli zastavit, posedět a jen tak poklábosit.
Děkujeme všem, kteří se dostavili, dětem, které vystoupily, zaměstnancům školy za přípravu, doufáme, že svátky proběhly u všech podle představ a přejeme hodně štěstí v novém roce 2018.
Mgr. Zuzana Kozoňová

3. ledna 2018