Školní přebor v šachu

Ve čtvrtek 9.11. se v tělocvičně školy konal již 11. ročník Přeboru školy v šachu. Kategorie 1. stupně a 2. stupně se v celkovém počtu 26 žáků utkaly švýcarským systémem v 7 kolech. Turnaj byl tradičně na vysoké úrovni a napětí, jak turnaj dopadne, panovalo až do samého závěru. Není se čemu divit, protože bylo o co hrát. Vždyť ti , kteří se umístili nejvýše, postoupili do okresního kola.

Mladší kategorii ovládl na pomocné body Matěj Kučera se stejným počtem bodů jako celkově stříbrný Filip Hrubý. Bronz v kategorii 1. stupně vybojoval Viktor Novák, který jako jediný dokázal porazit vítěze.

Ve starší kategorii obhájil loňské prvenství Ondřej Popovský s plným počtem bodů. S jednou prohrou obsadil 2. příčku David Lang a na 3. místě skončil Josef Švec.

Děkujeme všem zúčastněným a také bratrům Bukům za perfektní organizaci a průběh turnaje.

Výsledky na chessresulst: 1. stupeň, 2. stupeň

Mgr. Václav Barták