Halloween 2017

Jako už několik let po sobě, i letos jsme dodrželi tradici halloweenského dne pro děti a rodiče. Již o rána byli někteří učitelé a děti v nejrůznějších kostýmech a soutěžilo se o nejhezčí třídní halloweenský plakát. Skutečný program ale začal až v podvečer.
Děti všech tříd vytvořily samostatně nebo i s pomocí učitelů a rodičů různé výrobky, které potom nabídly příchozím návštěvníkům u svých stánků.
Konalo se také několik soutěží o sladkosti, vybírala se například nejhezčí dýně a nejlepší maska, loňští deváťáci se ujali role DJů a někteří i předtančujících na diskotéce, která probíhala díky hezkému počasí venku. Tam byl také připraven skákací hrad, u jehož vchodu nebylo nikdy prázdno a děti z něj byly nadšené.
Pro návštěvníky byla v kuchyňce vytvořena čajovna s bábovkou, a kdo měl hlad a chuť, mohl si zajít do jídelny třeba na párek v rohlíku.
Zájem veřejnosti byl velký, což nás všechny těší, a jsme rádi, že nám vyšlo počasí, a mohli jsme tak přesunout část aktivit i ven.
Mgr. Zuzana Kozoňová

30. října 2017