Úvodní stránka » Základní škola » Akce » 2017/18 » Kam na střední školu?

Kam na střední školu?

V úterý 17. října žáci 8. tříd a 9. třídy navštívili Veletrh středních škol. V kladenském kulturním domě se prezentovaly střední školy z Kladenska, Slánska, Rakovnicka i dalekého okolí. Žáci si mohli prohlédnout výrobky, promluvit si se studenty středních škol, kteří školy reprezentovali, zeptat se na to, co je zajímalo. Deváťáci se budou rozhodovat o střední škole v nejbližších měsících, osmáci mají ještě rok čas, přesto je správná a včasná volba velmi důležitá.

Buštěhradská škola kromě návštěvy veletrhu nabízí zájemcům i testování profesní orientace, které provádí školní psycholožka, paní Hradecká. Zároveň na webu školy v záložce Devátá třída uveřejňujeme prezentace střední škol, jejich dny otevřených dveří.

Mgr. Bc. Kristýna Krečová

19. října 2017