Pěvecká soutěž – školní kolo

Ve dnech 28. - 29.března se konalo školní kolo pěvecké soutěže 1. stupně. Děti soutěžily ve třech kategoriích. v kategorii prvních tříd obsadila 1. místo - Veronika Veselá, 2. místo -  Valérie Říhová, 3.místo - Kristýna Bouzková všechny z 1.A.  V této kategorii převládly písničky lidové a všichni zúčastnění zazpívali velice hezky. Ve druhé kategorii si společně zazpívali druháci a třeťáci. Zvítězil Matěj Fridrich ze 3.A, 2. místo - Natálka Sadloňová ze 2.A a 3. místo obsadil Jonathan Kier z 2.C. V této kategorii se mísily písně lidové s umělými. Ovšem v nejstarší kategorii 4. a 5. tříd již jednoznačně zazněly písně umělé. První místo obsadil Lukáš Záruba, 2. místo patří Stele Gallatové ze 4.A a na 3. místě se umístila Denisa Radová ze 4.A. Všem zpěvákům děkuji za odvahu a účast v soutěži a doufám k pokračování pěveckých soutěží i v příštích letech.

Mgr. Martina Zelová

29. března 2017