Indiánská stezka – co si pod tím lze představit?

Jedná se o jednu z mnoha soutěží, které se 17. dubna zúčastnili žáci z naší školy. Spolu s mnoha žáky kladenských škol si měli možnost  vyzkoušet své znalosti z přírody v okruhu několika kilometrů (podle kategorií) a s ní související dovednosti, jako je přechod přes lanovou lávku, vázaní uzlů, pochod podle azimutů a řadu dalších. Ač byly děti vystaveny vysokým teplotním podmínkám a náročným úkolům, obstály na výbornou. V kategorii mladších se na druhém místě umístila Dominika Mňuková s Kristýnou Veselou a v kategorii starších stejné místo obsadil Vojta Horký s Michalem Hrmou. Díky tomuto úspěchu se žáci posunuli do krajského kola, které se uskuteční v červnu a my jim všichni předem držíme palce, aby se též umístili.

Klára Nejedlá

20. dubna 2007