Oslava Halloweenu

V pondělí 26.10. 2015 se u nás tradičně konala oslava keltského svátku Halloweenu. Děti spolu a učitelé navlékli strašidelné hábity, vyrobili s pomocí rodičů během dílen ve škole tématické výrobky a něco dobrého na zub, vyzdobili školu a nacvičili písně. V 16h se otevřely dveře školy a vše mohlo být představeno rodičům a těm, kteří přišli. Poprvé se Halloweenu zúčastnila i naše školka a zazpívala krásné písníčky pro rodiče. Ani tentokrát nesměly chybět soutěže o nejlepší masky a nejkrásněji vyřezané dýně.

I když je celý svátek založený na strašidlech a strašení, celý podvečer se nesl ve velmi příjemném duchu a pohodové atmosféře. Děkujeme všem, kteří přišli a samozřejmě i těm, jež se podíleli na přípravách a bezchybném průběhu.

Mgr. Václav Barták

27. října 2015