Výuka na dálku do Alžírska

Ve 2.A máme spolužáka, který s rodiči odjel na dlouhou dobu do Alžiru. Aby Teo neztratil kontakt se svými spolužáky, domluvili jsme se, že se vždy jednou za čas spojíme přes SKYPE a Teo se s námi bude učit. V minulém týdnu jsme první spojení uskutečnili. Protože to není úplně obvyklé, natočili jsme z této výuky krátké video a udělali  fotografie. První spojení bylo technicky trošku náročné, ale s pomocí pana učitele Bartáka, se vše podařilo. Tea jsme viděli na velké interaktivní tabuli a on nás přes kameru z notebooku. Byl s námi ve třídě dvě vyučovací hodiny a všechny nás to moc bavilo. Aby Teova maminka věděla, co se zrovna mají učit, pravidelně navštěvuje školu-on line, kde se dozví, jaké máme úkoly. Díky technice můžeme být ve spojení s celým světem.
Děti z 2.A a Dana Odvárková

17. března 2015