Vánoční jarmark 16.12.2014

Jako tradičně se v posledních školních dnech konal v naší škole Vánoční jarmark. Děti ve spolupráci s rodiči a učitelkami vyrobily spoustu dekorací, dobrot a jiných výrobků včetně keramických figur. Chybět nesměla ani pěvecká a taneční vystoupení sboru Duha při školní družině a žáků 2. tříd. Za zvuku koled byla všem, kteří přišli otevřená škola, kde se mohli dobře najíst, napít, posedět a strávit příjemné chvíle ve vánoční atmosféře. Netradičně proběhla v tomto čase také volba do Školské rady a charitativní sbírka na zakoupení "skutečného dárku" do chudých oblastí světa. Vybráno bylo bezmála 1700 Kč a prostřednictvím organizace Člověk v tísni byl zakoupen jeden šicí stroj a 4 kanystry na vodu do Afriky. V prvním patře nové budovy si přítomní mohli prohlédnout minimuzeum Oty Pavla vytvořené žáky 2. stupně v rámci projektového dne.

Mgr. Václav Barták

6. ledna 2015