Druháci v plzeňské ZOO a v Dinoparku

S malou obavou, jestli nezmokneme nebo nezmrzneme, jsme se vypravili do Plzně. Nejdříve nám byla trošku zima, ale po chvilce nám počasí přálo. V ZOO i v Dinoparku jsme byli úplně sami, až později se k nám přidalo pár rodin s dětmi. V rámci prvouky a učivu o domácích zvířatech jsme v ZOO navštívili statek, kde si děti pohrály s kůzlátky, prohlédli si z blízka krávy, koně, husy,....Samozřejmě se nedá navštívit zoologická zahrada aniž bychom viděli žirafy, tygry, gepardy a další zvířata žijící v Africe. Celou prohlídku nám dělaly společnost veverky, které si odnášely oříšky do svých pelíšků. V ZOO se dětem líbilo, ale Dinopark to vyhrál. Obrovští dinosauři, 3D kino a prolézačky děti nadchli. Prožili jsme velmi příjemný a hlavně poučný den.
Dana Odvárková a Milena Maršnerová
učitelky 2.A a 2.B