Letní slavnost 25.6. 2014

Poslední středu ve školním roce 2013/2014 se uskutečnila v nové budově školy a v atriu letní slavnost pro rodiče, děti a pedagogy z naší školy. Na programu byla dětská vystoupení, neodmyslitelné opékání špekáčků, prodej sazenic bylinek, výtvarný koutek, zábavná fotobuňka a nově též soutěž o nejlepší učitelský koláč. Rodičům i dětem se ochutnávání zalíbilo a moc si tento nápad pochvalovali. Nejšikovnější cukrářkou byla nakonec vyhlášena paní učitelka Maršnerová, která získala za svůj sladký produkt nejvíce hlasů. Závěr slavnosti byl věnován žákům 9. tříd. Ti byli odměněni poukázkou do knihkupectví od SRPŠ a převzali si cetrifikáty za své ročníkové práce. Loučení s nejstaršími žáky se nemohlo obejít bez tradiční vzpomínkové a pro mnohé velmi emotivní prezentace z fotek celé jejich školní docházky.

Mgr. Václav Barták

27. června 2014