1.B četla babičkám a dědečkům v DPS Buštěhrad

Seděla beruška na lístečku, červený kabátek samou tečku.

Přišli k ní mravenci: „My Tě známe, my Ti ty puntíky spočítáme!“…..

Tak jako jsme přišli my, prvňáčci, do Domu s pečovatelskou službou v Buštěhradě, v  pátek 20.6.2014 na návštěvu k babičkám a dědečkům. Trochu je potěšit a rozveselit svým malým vystoupením.

Paní ředitelka Horníčková, paní pečovatelky, babičky a dědečkové, všichni nás všechny vřele přivítali. Děti se nemohly dočkat, až budou moci předvést své veřejné čtení, recitování básniček a na závěr zpívání. Celé vystoupení se opravdu zdařilo. Potlesk nenechal nikoho na pochybách, že se vystoupení líbilo. Dobrý pocit si tak odnášeli nejen lidé v tomto domově, ale také děti, které dokázaly, že čtení už pro ně není velkou neznámou a jsou plné odvahy a nadšení.

Na závěr vystoupení jsme babičkám a dědečkům rozdali papírové berušky, které jsme pro ně z papíru vyrobili.

Přejeme všem pracovnicím DPS a seniorům krásné a pohodové prázdniny.

Mgr. Milena Maršnerová a třída 1.B

23. června 2014