Úvodní stránka » Základní škola » Akce » 2013/14 » 2.A bavila tancem, zpěvem a recitací babičky a dědečky v buštěhradské DPS

2.A bavila tancem, zpěvem a recitací babičky a dědečky v buštěhradské DPS

Na podzim jsme slíbili obyvatelům v DPS Buštěhrad, že je přijdeme na jaře navštívit s dalším vystoupením. Děti byly nervózní, ale hned po první zazpívané písničce z nich spadlo napětí.  Zazpívaly písničku Marjánko, Marjánko a Krávy, krávy. Nejoblíbenější písničky v celém školním roce. Babičky a dědečkové se k nám přidali a hned bylo o zábavu postaráno. Děti pak ještě zarecitovaly básničky, zahrály na hudební nástroje a v závěru si spolu s obyvateli DPS vyrobili upomínkový předmět. Práce s modelínou všechny velmi bavila.

Děkuji za celou třídu paní ředitelce S. Horníčkové za pozvání, sladké občerstvení pro děti a samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat i našim šikulkám, dětem, babičkám i dědečkům.

Michaela Ludvíková, třídní učitelka

12. května 2014