Velikonoční dílny v 2.A 3.4. 2014

Jako každý rok probíhají na naší škole velikonoční, ve kterých si děti připravují velikonoční dekorace.

Tento rok žáci připravovali pohoštění pro rodiče. První dvě hodiny jsme chystali studené pokrmy. Děti byly rozděleny do 5 skupin a každá měla za úkol přichystat jiný pokrm. To byste koukali, co druháci všechno zvládnou: jahodový dort za studena, ovocný salát, zeleninový salát, pomazánku a chlebíčky, ale nejen to, umýt nádobí, utřít pracovní plochu... Nejen já, ale i rodiče, mohou být na své děti pyšní.

Rodiče se k nám přidali jako tradičně kolem desáté hodiny. Napekli dětem beránky, bochánky, donesli vajíčka a my jsme mohli začít ve výrobě dekorací na Velikonoce.

Žáci zhotovovali velikonoční zajíčky, barvili vejce, lepili na ně skořápky ozdobili si květináče a zaseli obilí. Rodiče si domu odnášeli dekorace, přáníčka, ale určitě nejen to v duchu Velikonoc…. Také krásný pocit, který je jistě bude provázet delší dobu. Všem rodičům bych chtěla poděkovat za pomoc.

Celá třída 2. A přeje hezké a pohodové Velikonoce.

Michaela Ludvíková, třídní učitelka

8. dubna 2014