Jak se učí učitelé?

Jarní prázdniny využili pedagogové školy nejen k samostudiu, ale i ke společnému vzdělávání v oblasti tvorby a realizace školních projektů. V pondělí 5.3. se všichni sešli ve škole, kde absolvovali seminář Mgr. Jitky Kašové, která je  v současné době uznávána jako největší odbornice na projektové vyučování. Dopoledne bylo věnováno teorii, odpoledne pak přípravě projektů a zodpovídání dotazů. Celý den byl velmi zajímavý, protože každý pedagog má již vlastní zkušenost s  projektovou výukou, tak se více méně dolaďovaly již nabyté zkušenosti. Polední přestávku nám zpříjemnili paní kuchařky, které připravili slavnostní oběd.

Další projektový den škola plánuje na 22. března, kde se získané zkušenosti určitě zúročí.

13. března 2007