1. A na představení „Kocour Modroočko“

Jiné děti tráví 5. prosinec ve škole nebo na různých mikulášských besídkách. My jsme se rozhodli tento den strávit trochu jinak. Dohodli jsme se tento den, který je pro nás všechny určitě významným a důležitým svátkem před Vánoci, vydat do pražského divadla na muzikál „Kocour Modroočko“. Společnost nám dělala třída 1. B a 4. třída. Před odjezdem jsme si popovídali o slušném chování v divadle. Nadšeně jsme očekávali příjezd autobusu a těšili se na to, co přijde. Představení uspokojilo naše naděje a přání. Kocour Modroočko a jeho kočičí kamarádi nám nejen zazpívali, ale i zatančili. Modroočko, Zelenoočka, Zrzunda, Kiki, Natrhouško, krtek a křeček nás provázeli celým divadelním představením. Děti byly během představení opravdu hodné a bylo vidět, že se jim představení líbí. Doufáme, že brzy navštívíme další divadelní inscenace. Při příjezdu do školy nás čekalo ještě další překvapení od Mikuláše. Tento den se nám velice povedl.
Za kolektiv učitelů, který se žákům věnoval, napsala: M. Ludvíková

9. prosince 2012