Fotografická soutěž

Od 6. února do 26. března probíhala na naší škole fotografická soutěž, jejímiž tématy byly příroda a krajina kolem nás, zvířata a lidé. Tyto tři možnosti nabízely všem zúčastněným možnost se projevit a prezentovat se svými fotografiemi. Soutěž nebyla nijak věkově omezena, což dokazovaly i přihlášené fotografie od žáka z první třídy. Jedinou podmínkou bylo autorství, což je v dnešní době věc zcela běžná.
Fotografie, které žáci přihlásily jako soutěžní, byly jak černobíle, tak barevně zpracované, zaměřovaly se na detail i celek a všechny byly svým způsobem vítězné. Ovšem vybrat vítěze bylo nutné, a tak se nakonec na prvních třech místech umístili ti nejzdatnější fotografové:

1. místo: Kasalická Anežka, 7. tř. (kategorie: Lidé)
2. místo: Brožek Tomáš, 4. tř. (kategorie: Krajina)
3. místo: Juppová Veronika, 8. tř. (kategorie: Zvířata)

Vzhledem k faktu, že do užšího výběru se dostalo více fotografií opravdu dobré kvality, byly ceny uděleny i těmto žákům, kteří se umístili na tzv. bramborovém místě:
4. místo: Dočekal Jan, 5. tř. (kategorie: Krajina)
4. místo: Vávrová Kateřina, 8. tř. (kategorie: Krajina)
4. místo: Kasalická Anežka, 7. tř. (kategorie: Zvíře)

Mgr. Polášková Julie
Ing. Nožičková Blanka