Návštěva ZOO

Krásný slunečný den si prožili žáci čtvrté a šesté třídy v pražské ZOO. Mnoho zvířat z různých kontinentů a podnebných pásem si prohlíželi po skupinách, ve kterých se stále navzájem jistili. Bylo to poprvé, kdy dostali důvěru, a mohli si sami vše prohlédnout podle vlastního zájmu. Stálé telefonické spojení s pedagogickým doprovodem využila pouze jedna skupina a to pouze na upřesnění zadaného úkolu. Po ZOO nechodili jen za zábavou, ale museli také zjišťovat některé informace, které zpracovali do pracovních listů. Všechny skupiny musím velmi pochválit, že dodržely stanovená pravidla, chovaly se ukázněně a rozhodně naší škole neudělaly ostudu. Z exkurze si žáci odvezli nejen mnoho poznatků, ale i dobrou náladu.
Ing. Blanka Nožičková

4. května 2011