Škola před školou pro budoucí prvňáčky

Minulý týden si budoucí prvňáci školu opravdu užili. Ve středu 12. ledna dopoledne přišly do prvních tříd děti z MŠ Buštěhrad i z MŠ Lidice a všichni společně jsme prožili jednu vyučovací hodinu. V této hodině jsme se zaměřili nejdříve na číslice 1, 2, 3 a ve druhé části na předcházení nemocem. Děti si odnesly i domácí úkol – tentokrát nácvik písma.
Hned druhý den proběhla Škola před školou v odpoledních hodinách pro děti a rodiče.
Děti pracovaly v centrech aktivit – psaní, čtení, matematika, věda a ateliér. Rodiče mezi tím měli možnost získat další informace o škole a výuce od paní ředitelky Mgr. Sklenářové. Odpoledne proběhlo v příjemné atmosféře a na všechny budoucí prvňáčky se už těšíme nejen u zápisu, který se koná 26. a 27.l edna 2011.

Marcela Buková

20. ledna 2011