Škola před školou pro rodiče a děti

Další rok je skoro pryč a budoucí prvňáčkové se chystají k zápisu. Aby se do školy nebáli, chodí se ke svým "velkým" kamarádům každý týden učit. Předvánoční "škola před školou" je trochu jiná. Děti pracovaly v centrech podle programu "Začít spolu" - ČTENÍ, PSANÍ. MATEMATIKA, VĚDY a ATELIÉR. V každém centru si vyplnily pracovní list s vánoční tématikou.V centru ateliér vyrobily vánoční svícen, který si odnesly i se všemi pracovními listy domů . Rodiče si zatím popovídali s pí. ředitelkou, zjistili si informace o škole, o metodách výuky, prohlédli si portfolia žáků, kteří pracují v programu "Začít spolu"a pochutnali si na zákuscích, které pro ně připravili ve školní jídelně. Podvečer byl velmi příjemný, vánočně naladěný a splnil všechna očekávání.

Dana Odvárková - za tým pedagogů I. stupně

19. prosince 2010