Vánoční školní besídka

Zakončením letošního adventu byla na naší škole prodejní vánoční výstava a poté besídka v Sokolovně. Výstava byla tradiční, doplněná o betlémské figurky vyrobené na společných večerních setkáních s rodiči a žáky.  Výtěžek výstavy, který činí 5006,50 Kč, bude po odečtení nákladů věnován na sesterskou školu v Peru.

Vánoční besídka byla přehlídkou toho nejlepšího, co žáci i učitelé nacvičili. Od tradičních vánočních příběhů a koled přes taneční vystoupení až po netradičně pojatý Štědrý večer i Štědrovečerní kouzelnou noc. Přeplněná Sokolovna odměnila všechna vystoupení bouřlivým potleskem. Myslím, že adventní akce se nám v letošním roce opravdu vydařili, protože spokojení odcházeli diváci i účinkující.

Mgr. Věra Sklenářová

22. prosince 2006