Rozloučení s 9. třídou

Dne 22.4. se konalo slavnostní rozloučení s žáky 9. třídy naší školy v Kulturním středisku v Buštěhradě. Velmi příjemnou atmosféru zahájily vzpomínkové fotografie, které si žáci sami sestavili do elektronické prezentace. Při úvodním slovu ředitelky školy, která jim přála vše dobré, si někteří žáci uvědomili, že je opravdu konec her a čeká je ještě mnoho úkolů pro vybudování vlastní profesní kariéry. Žáci se poté představili a uvedli, v jaké škole budou pokračovat ve studiu a prostřednictvím předsedy třídy A. Hanzlíka poděkovali svým rodičům a pedagogům za péči a trpělivost, které se jim dostávalo vrchovatě během celé školní docházky. Předáním certifikátů za ročníkové práce a knih věnovaných sdružením rodičů se se všemi rozloučila třídní učitelka.
Ing. B. Nožičková.

22. června 2010