Závěrečný "mejdan" v 1.A

Děti i rodiče z 1. A měli v pátek na školní zahradě závěrečný "mejdan". Sešli jsme se v hojném počtu, jen pár jedinců si nechalo závěrečný mejdan uniknout, a to ještě nedobrovolně. Přišli i skoro zdraví marodi. Maminy, samozřejmě za pomoci dětí, napekly, připravily, nazdobily spoustu dobrot.

Kolem táboráku, který si vzali na starosti chlapi, byla ochutnávka všech dobrot. Děti i maminky nabízely, pekly se buřtíky a všichni jsme si naplnili břicha k prasknutí. Měli jsme toho tolik, že jsme tam mohli sedět až do pondělka.

Po 21. hodině nás vyhnal déšť. Spolu s rodiči jsme zhodnotili školní rok a školu v přírodě. Při neformálním posezení se stmelí kolektiv rodičů a rodiče také poznají kamarády svých dětí a vědí o kom doma vypráví. Také zjistí, které dítě ke komu patří. Všichni jsme se moc pobavili a hlavně se blíže poznali.

Dana Odvárková
učitelka 1. A