Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

V loňském roce odstartoval první ročník vánočního charitativně-společenského projektu na podporu českých tradičních Vánoc a jejich zvyků, které se postupně vytrácejí z našich životů.

Dnes, 10.12. 2009, jsme se opět přidali již k druhé celorepublikové výzvě agentury Dobrý den, která spočívala v hromadném vypuštění balónků s přáníčkem Ježíškovi. Tentokrát jsme vypouštěli oranžové balónky.

Od 15.00 hodin se v atriu školy začali shromažďovat žáci, rodiče i obyvatelé Buštěhradu. Na pokyn rádia Frekvence 1 v 15.45 hodin byly balónky s přáním Ježíškovi hromadně vypuštěny a i přes déšť a nepřízeň počasí byly oranžové body ještě dlouho vidět na obloze.

Doufáme, že bude překonán loňský celorepublikový rekord, že se nevzdáme českých vánočních zvyků a že nám Ježíšek přáníčka vyplní.

Mgr. L. Vošmiková

10. prosince 2009