Vítání našich prvňáčků

V úterý 1.9. 2009 se uskutečnilo slavnostní uvítání prvňáčků a jejich rodičů.Všichni rodiče se společně se svými dětmi poprvé setkali v atriu školy, kde byly po uvítacím projevu paní ředitelky a natěšeným dětem předány z rukou svých třídních učitelek upomínkové medaile na první školní den. Po projevu pana starosty a předsedy školské rady je „Velcí spolužáci“ zavedli do nově zrekonstruovaných tříd, kde na ně čekal další program. Paní učitelky s nimi navázaly nové kontakty, i když většina prvňáčků již svou paní učitelku znala z akcí, které pro ně v loňském roce škola připravovala, a tak děti bez slziček, ale s úsměvem, převzaly první učebnice a psací potřeby. První školní den se nám vydařil, žáčci se rozcházeli do svých domovů uvolnění, usměvaví a šťastní. A tak jim tedy všichni přejeme, aby se jim v naší škole líbilo, ať zde zažijí spoustu úspěchů i legrace. Držíme vám palce!
Mgr. L.Vošmiková
P.S. Ve fotogalerii bohužel nejsou fotografie všech prvňáčků, ale sluníčko, které dnes opravdu hodně svítilo, mnoho fotografií pokazilo. Tím se prvňáčkům omlouvám a slibuji, že velmi brzo přidám fotografie z nějaké akce i těch, které se dnes ve fotogalerii nenašli..

1. září 2009