Testy SCIO pro 9. ročník

Tak, máme první zatěžkávací zkoušku za sebou. Jako každým rokem touto dobou „deváťáci“ zpracovávají první znalostní testy.

Minulý týden v pondělí 4. 12. a ve středu 6. 12. jsme měli my, žáci 9. tříd, možnost ověřit své znalosti ve srovnávacích testech SCIO. Zdolávali jsme nástrahy v českém a anglickém jazyce, matematice a v testu všeobecných předpokladů ke studiu. Všichni jsme se shodli, že to byla pěkná „zabíračka“. Otázek hodně, času málo a hned dva testy najednou. U zkoušek ale někteří budou vypracovávat i tři testy v jeden den! Máme tedy co trénovat a doplňovat znalosti.

V hodnocení jednotlivých žáků někteří dopadli velmi, velmi dobře, někteří dokonce překvapili svými výsledky paní učitelky. Jsou ale mezi námi i tací, kteří musí opravdu v přípravě ke zkouškám přidat.

Můžeme jen poděkovat vedení školy, že nám umožnilo projít tímto ověřením znalostí a testy pro školu zajistilo.

„Deváťáci“

11. prosince 2006