Úvodní stránka » Základní škola » Akce » 2008/09 » Projekt ve 3. třídě - "My dream house"

Projekt ve 3. třídě - "My dream house"

V minulém týdnu jsme v AJ začali nové téma – „Náš dům“. Po týdenní přípravě a velké spolupráci rodičů, jsme spustili projekt. Děti doma vyráběly domečky, vily, dinodomy, … V některých stavbách se dokonce i svítilo.

Všichni jsme byli překvapeni, jak moc velkou si s tím dali všichni, včetně rodičů, práci. Konec vychvalování těchto domů a budeme se věnovat učebním výsledkům. Dnes 19.2.2009 jsme tento projekt prezentovali. Děti musely svůj dům představit před svými spolužáky i před porotou (V. Sklenářová, P. Sejkora, M. Tancoš, D.Odvárková). Tohoto úkolu se děti zhostily s vervou a bez rozpaků. Splnily mnoho kompetencí – pracovní, komunikativní, kompetence k učení a sociální. Projekt hodnotíme velmi kladně a už se těšíme i s dětmi na další.

Dana Odvárková Dis.

Bc. Martin Tancoš