Zápis do 1. třídy

Ve dnech 11. a 12. února proběhl na naší škole zápis do první třídy. Celkem bylo zapsáno 41 dětí. Někteří z rodičů budou ještě žádat o odklad školní docházky, nicméně počet žáků je dostatečný k tomu, aby mohly být otevřeny dvě třídy.

K tomuto velkému zájmu o naši školu určitě přispělo i to, že rodiče i budoucí prvňáčci mohli školu dvakrát navštívit při podzimních akcích „Škola před školou“.
Podle předběžného zájmu rodičů bude jedna třída vyučovat podle programu „Začít spolu“, druhá bude tradiční, avšak také s novými prvky ve výuce, které jsou již součástí kurikulární reformy, Školního vzdělávacího programu - Škola pro budoucnost.

Pro rodiče bude ještě v průběhu jara upořádána třídní schůzka, kde se budou moci blíže seznámit s oběma učitelkami a kde se také dozvědí bližší informace o chodu školy.

Mgr. Věra Sklenářová, ředitelka školy

15. února 2009