Škola v přírodě

Tak už jsme zase doma, uběhlo to jako voda. V Jizerských horách jsme si užili opravdové zimy. Na týden jsme našli domov v obci Krásná a bylo tam opravdu krásně.

Během týdne jsme si úžasně zasportovali, prohlédli okolí, byli na exkurzi ve sklárně a také jsme se intenzivně věnovali českému jazyku. Večery byly dlouhé a tak jsme se učili, četli, navlékali korálky, někdo se dokonce naučil i háčkovat.

Těsně před švp se k nám do třídy přihlásil nový chlapec - Standa Hejl, jel s námi a perfektně zapadl do kolektivu.

Rodiče podrobně vědí, co jsme dělali, protože děti každý den psaly deník. Také si velmi pochvaluji komunikaci s rodiči po internetu, každý večer jsem je mohla informovat o tom, co se dělo a poslat fotografie.

Teď už nás čeká jen poslední předvánoční týden s besídkou, na kterou jsme také na horách nacvičili vystoupení.

Krásné Vánoce Dana Odvárková

14. prosince 2008