Druhé setkání s předškoláky

Ve čtvrtek 11.12.2008 se konalo druhé setkání předškoláčků se školou, pod názvem „Škola před školou“.

Tentokrát připravily paní učitelky práci v centrech, obdobnou, která budoucí žáky této třídy ve škole čeká. Mezitím, co se děti pod vedením paní učitelek usilovně snažily plnit zadané úkoly, mohli si rodiče v klidu popovídat ve družině s vedoucí vychovatelkou paní A. Holeyšovskou.

Někteří rodiče byli na setkání se školou poprvé, a tak si rádi vyslechli informace nejen od paní Holeyšovské, ale i od ředitelky školy. Po občerstvení bylinkovými čaji a buchtami paní kuchařek, byl závěr příjemného podvečera ukončen zpěvem dětí u vánočního stromku. Zazpívaly si dvě písničky, které se v průběhu obou setkání naučily. Většina z nich se do školy těší, a tak bude škola dělat vše pro to, aby jejich očekávání nezklamala.

Na těchto setkáních byly celkem 36 předškoláčků. Pokud budou jenom 3 avizované odklady a ostatní rodiče nám své děti svěří, je tento počet zárukou otevření dvou prvních tříd.

Mgr. Věra Sklenářová, ředitelka školy

12. prosince 2008