Přáníčko Ježíškovi

9.12.2008 se i naše škola přidala k celorepublikové výzvě agentury Dobrý den, která spočívala v hromadném vypuštění balónků s přáníčkem Ježíškovi. Nám se tato výzva líbila, neboť žáci si tak opět mohli připomenout české Vánoce s Ježíškem, nežli ty netradiční se Santa Klausem.

A tak již okolo 15.00 hodiny se v atriu školy začali hromadit žáci i rodiče s modrými balónky. K ukrácení chvíle do 15.50 hodin, než bylo vypuštění odstartováno z rádia ze stanice F1, zazpívali mladší žáci paní učitelky K. Stehlíkové a Š. Navrátilové několik koled. Na povel z rádia pak byly balónky hromadně vypuštěny a ještě dlouho jsme je sledovali jak mizí a vypadají jako hejno vlaštovek.

Zda naše přáníčka opravdu Ježíšek dostal, uvidíme až pod stromečkem. Naše škola vypustila 372 balónků. Pokud se potvrdí celorepublikový rekord, tak budeme i my zapsáni i v knize rekordů, ale to není tak důležité. Pro nás to bylo hezké odpoledne a příjemný zážitek.

Mgr. Věra Sklenářová, ředitelka školy

10. prosince 2008