Šachový turnaj

Zúčastnili jsme se šachového turnaje na Kladně v Dělnickém domě. Mohli jsme získat 36 bodů a my jsme vybojovali 31. Vyhráli jsme 2. místo ze 13 škol. Šachový turnaj byl náročný na soustředění, protože tam byl hrozný hluk a hráli jsme s vyrobenými šachovými figurkami, které nešlo rozeznat. Na šachovém turnaji v naší škole se mi hrálo o hodně lépe. Jsem moc ráda, že jsme vyhráli pohár a postupujeme do krajského kola. Za odměnu jsme dostali od paní ředitelky dort – mňam.

Alena Krupičková 5. tř.

Poděkování

Škola také děkuje paní Krupičkové, mamince úspěšných šachistů, která zajistila dopravu všech dětí na turnaj. Po celou dobu šachového klání děti podporovala, sledovala spravedlivé bodování a průběžně informovala SMS zprávami všechny ty, kteří hráčům drželi palce.