Zdraví hledej v přírodě - soutěž

Vyhodnocení soutěže „Zdraví hledej v přírodě“

Dne 21.5.2008 se v naší škole konala soutěž s názvem „Zdraví hledej v přírodě“.Soutěžili žáci ZŠ Buštěhrad, ZŠ Brandýsek, ZŠ Stehelčeves, ZŠ Koleč, ZŠ Zákolany a ZŠ Středokluky.

Soutěž probíhala ve dvou kategoriích. V 1. kategorii byli žáci 3.až 5.tříd a ve 2. kategorii žáci 6.a 7.tříd. Soutěžilo se v několika disciplinách, ve kterých žáci prokázali nejen své vědomosti v poznávání léčivých rostlin a jejich využití, ale i v dovednostech při aranžování květin a znalostech v sestavování zdravého jídelníčku. Soutěžící měli k dispozici počítačovou učebnu s přístupem na Internet a informační centrum s atlasy rostlin a encyklopediemi. Při soutěži panovala přátelská atmosféra a všichni soutěžící se velmi snažili o co nejlepší výsledky.

Všem soutěžícím a jejich učitelkám děkuji za účast v soutěži a doufám, že si odvezli příjemné zážitky. Doufám, že se setkáme při podobné příležitosti a zároveň děkuji za náměty pro další práci v této oblasti.

Ing. B.Nožičková

Výsledková listina: