Výstava slovníků a encyklopedií na ZŠ zahájena

Naše škola se v loňském roce stala pilotní školou nakladatelství FRAUS, jejichž učebnice jsou pro výuku podle našeho školního vzdělávacího programu nejvýhodnější. Jako pilotní škola máme na tyto učebnice 50% slevu.

Součástí nabídky nakladatelství FRAUS je v současné době prodejní výstava encyklopedií a slovníků se 40% slevou. Výstava bude zahájena v návaznosti na Noc s Andersenem a je umístěna v „kuchyňce“ v přízemí školy vedle Informačního centra. Nejen žáci, ale i širší veřejnost si bude moci (za stejných podmínek jako škola) po shlédnutí výstavky objednat libovolné množství knížek. Výstava bude otevřena do konce dubna a bude tudíž přístupná i v době třídních schůzek. Pokud by měl zájem kdokoli z veřejnosti, je možné domluvit návštěvu telefonicky přes hospodářku školy.

Doufáme, že tato akce podpoří zájem žáků o vzdělávání a rozšíří jejich čtenářské dovednosti.     Mgr. Věra Sklenářová, ředitelka

28. března 2008