Červen u Krtečků

Po návratu ze školy v přírodě na nás čekali kamarádi z naší třídy.Vyprávěli jsme jim zážitky a také zazpívali veselou písničku o zvířátkách a naučili písničky Les a Kopretiny a oni zase nám, jak si tady hráli a co dělali.

Během společného posledního měsíce jsme se např. seznámili s Honzíkem z knihy B.Říhy Honzíkova cesta, připomněli si, jak se máme chovat v přírodě, seznámili s květinami, které nyní rostou na zahrádkách, obdivovali vůni lípy na zahradě školky a také jsme, jak říkaly děti „pracovaly“, tzn. vyplňovaly pracovní listy.

No a školní rok utekl, jako voda.Většina z dětí po prázdninách nastoupí do základní školy a budeme už jen vzpomínat.Všem dětem držíme moc a moc palce aby se jim ve škole líbilo a těšíme se, že se s nimi brzy uvidíme.

Š. Kočárková a J. Šímová

1. července 2011