Březen u žabek

Březen za kamna vlezem. A my jsme tam " zalezli " s knihou. Prohlíželi jsme je, četli jsme z nich. Každá žabka si mohla přinést svou nejoblíbenější knížku z domova. Také paní učitelka si přinesla svojí. Kreslili jsme ilustrace ke knížkám a některé z dětí si i svou knihu vyrobily. Uvítali jsme hudební představení pana Paulíka, který přijel děti seznámit s hudbou a hudebními nástroji. Když jsme měli přečtené všechny pohádky,zkusili jsme si také nějaké zdramatizovat. S písničkami a divadlem jsme se dostali až na konec měsíce. Tam nás čekalo veliké překvapení, vystoupení sokolníka s mnoha druhy dravců. Děti měly možnost si dravce podržet a prohlédnout z blízka. A proto se už moc všichni těšíme jaká překvapení nás čekají dál.

Diana Heráková

10. dubna 2011