Leden u Berušek

Po vánočních svátcích se děti vrátily do mateřské školy ještě plné dojmů a zážitků.Vyprávěly o prožitých svátcích,co se jim líbilo a pak kreslily své nejmileší dárky.

Do naší MŠ přijeli kouzelníci manželé Kelnerovi, kteří dětem předvedli "Kouzelné představení". Četli jsme dětem nové pohádky (Sněhurka, Liška a zajíc...).Při pobytu venku si děti vyzkoušely z jakého sněhu se dá postavit sněhulák, koulovaly se, klouzaly po ledu.Ve třídě pak malovaly zimní radovánky například sněhuláka, lepily saně, modelovaly figurky, naučily se žertovnou báseň "Klouzanice"nebo píseň "Povídala straka vráně".

Z důvodu onemocnění dětí, jsme pracovaly s menší skupinou. Těšíme se, že již v příštím měsíci si budeme zase hrát se všemi dětmi.

Jana Neumannová

7. února 2011