Březen v Beruškách

V tomto měsíci se děti seznámily s určitými hudebními nástroji a pokusili se vytvořit svůj vlastní hudební doprovod na známé dětské písně.

V dalším bloku "Kniha je můj kamarád" si děti do MŠ přinesly své oblíbené knihy, ze kterých jsme každý den přečetli nějaký příběh, děti měly možnost nám o knížce povyprávět.  Děti se naučily, jak je důležité šetrné zacházení s knihou, rozdělení knih a také si děti zahrály NH - Na knihovnici.

Také se pokoušely o dramatizaci známé pohádky "O veliké řepě. Dramatizace pohádky děti velice bavila. Předvedlo se ve třídě spoustu nadaných herců.

V pondělí 20.3. jsme s dětmi přivítali Jaro, venku to občas vypadlo, že se jaru moc nechce, ale nakonec se na nás sluníčko usmálo.

Radka Pšeničková

24. března 2023