Delfínci a pobyt v přírodě

V pondělí ráno děti ze třídy Delfínků a Chobotniček vyrazily na pobyt v přírodě do CHATY LESANKA, která je v blízkosti Jáchymova - v Mariánské. Cesta rychle utíkala, na svačinku také došlo a před polednem už byly děti ubytované a těšily se na oběd. Ten všem moc chutnal a po odpočinku se všichni s nadšením vydali na průzkum okolí a pak si užili rozlehlé zahrady a hřiště. V dalších dnech poznávání okolí pokračovalo - vycházky do lesa, stavění domečků, cesta k VYHLÍDCE U KŘÍŽE a samozřejmě oblíbené hry na zahradě a hřišti. Nálada je pořád dobrá, slziček minimálně a radost máme z toho, že všem chutná a talíře jsou téměř prázdné. Dnes jsme báječný den zakončili společnou diskotékou a těšíme se na další den a zážitky.

Marcela Jonešová

11. května 2022