Prosinec

Na začátku adventního období jsme přivítali ve všech třídách Mikuláše s andělem. Děti vzácnou návštěvu očekávaly s napětím už od rána. Připravily si básničky, písně, koledy a tanečky, za které dostaly mikulášskou nadílku. Druhý prosincový týden jsme měli ve školce divadelní představení Betlém, při kterém se děti seznámily s příběhem o narození Ježíška. Ve všech třídách se celý měsíc tvořilo, děti vyráběly z různých materiálů  svícínky, mýdla, těžítka, vánoční ozdoby a přání, pekly a zdobily perníčky. Nezapomněli jsme ani na ty, kteří tráví svátky v Domě s pečovatelskou službou a společně s dětmi jsme jim předali drobné dárky a přáníčka. V posledních dnech tohoto roku měly děti ve všech třídách vánoční nadílku. Pod stromečkem našly například společenské a naučné hry, knížky...

Zvoní,zvoní zvonec,

rok už hlásí konec.

Teď píše se příběh nový.

Přejeme vám pevné zdraví a spoustu radostných okamžiků!

Kolektiv zaměstnanců MŠ

2. ledna 2022