Co nového u Medvídků?

Minulý týden navštívily Medvídky tři děvčata ze 7. třídy a všichni společně tvořili. Stříhali, lepili a dokreslovali papírové hady. Moc se jim povedli a děti si je s radostí odnesli domů. Další milá návštěva na sebe nenechala dlouho čekat. V rámci projektu ,,Zdravá pětka" přijela za dětmi paní, která je zapojila do třídění potravin na zdravé a nezdravé a vysvětlila jaký vliv má jídlo na naše zdraví a růst. Medvídci si pak sami připravili zdravé zeleninové špízy, které také s chutí snědli.

Dnes měly děti masopustní rej. Předcházelo mu zdobení (papírových) masopustních koláčů a výroba opravdového ,,vozembouchu". Naučily se písničku ,,Skákavý medvěde", zatančily v maskách a prověřily svoji obratnost a rychlost při soutěžích.

Iva Hrazdirová

24. února 2020