Šumava den 5.

Poslední noc je za námi.Ráno nás sice sluníčko nevítalo,ale nám se postupně probouzelo všech 14 sluníček. Kufříčky sbalené a tak nám zbyl po snídani i čas na hraní a dobalení posledních věcí. Po obědě jsme si ještě chvilku pohráli na hřišti a když přijel autobus,hurá domů! Jenomže cestou na nás čekalo ještě jedno překvapení. Návštěva hradu Švihov. Děti si prohlédly jak se dříve žilo na hradě, dokonce nás provázela hradní strašidla. Po krátké svačince jsme naskočili zpátky do autobusu a teď jsme doopravdy mířili k domovu. V autobuse bylo veselo,někdo odpočíval aby nabral sílu na přivítání s rodiči, někdo si prozpěvoval. Po 16. hodině  jsme konečně dorazili k domovu, teda spíše ke školce. Děti předány, kufry rozebrány. Tak zase příště!!!!! A mimochodem byl to skvělý týden.

Diana a Ráďa

8. června 2019